#NTX

Aktualizace: dub 25

Vážení klienti, jak už možná víte, tento týden jsme začali používat nový, vyšší software NeuroTrackeru, který už mnozí z Vás používají. Tato verze je vylepšená především v tom, že aplikace již neběží online, ale instalujete si software přímo do svého pc, tedy již nejste omezeni rychlostí svého internetu. Jak tedy na to? Po obdržení e-mailu od nás získáte odkaz, který Vás povede na tyto stránky:

Vyberete svůj OS a nechte stáhnout instalační soubor. Ten otevřete ze složky Stažené soubory a nebo přímo z lišty prohlížeče. Následně instalujete:

Povolíte systému nainstalovat cizí aplikaci, aplikace je prodávána pouze přes distributory, proto není na Store, nebojte se instalace, aplikace je bezpečná. Budete vyzvání k výběru instalace:

Vyberte ,,Install for all users". Instalace Vás nadále požádá o souhlas s licenčními podmínkami a následně se sama nainstaluje. Zeptá se Vás na umístění souboru, kam ho chcete uložit a zda chcete ikonu na plochu (doporučuji).

Následně otevřete program a následující stránka Vás vyzve k přihlášení:

Vlevo dole pod Login doporučujeme zaškrtnout Remember me, abyste nemuseli vždy vyplňovat své údaje pro přihlášení.

10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Businessleaders podcast s majitelem MySenses!

Vzpomínáte si, jak jsme vás na začátku měsíce lákali, aby jste sledovali, co plánujeme na našem výjezdu do Prahy? Tak už je to tady, máme pro vás výsledek naší práce. V Praze jsme totiž byli mimo ji

 

 

MySenses © Copyright 2015–2020 MySenses s. r. o. All rights reserved.
Gajdošova 24 Brno 615 00

mysenses_icon_fav.png