Jak to u nás chodí

Poslechněte si o naší práci podcast


O naší práci si samozřejmě můžete přečíst. Pokud ale dáváte přednost podcastům, můžete se zaposlouchat do rozhovoru Lukáše Edera z Businessleaders a majitele firmy MySenses Tomáše Pospíchala, kteří spolu natočili podcast. Dozvíte se tak během, pár minut co děláme v našem centru a jaké benefity vám naše práce přinese. 

 

Poprvé u nás
 

Chcete vědět jak to u nás chodí a co si vzít s sebou? Jsme neurovizuální centrum, zajímá nás jak funguje váš zrak a distribuce z něj do mozku, pokud nosíte brýle, nebo kontaktní čočky, vezměte si je s sebou, pokud i víte dioptrie, nebo máte doma krabičku od čoček, bude dobré přinést i toto. Více ve videu níže.

Jak probíhá vstupní diagnostika

Screening slouží k základnímu zhodnocení, co zhruba můžou obě strany čekat od následujících kroků. Pobavíme se o tom, jak aktuálně funguje váš zrak, o prodělaných operacích, zraněních, medikaci a dalších věcech, které hrají roli v dalších vyšetřeních.

Na Senaptec Sensory Station vás čeká série testů, které mozku prezentují neznámé obrazy a na základě toho, jak je vyhodnotí zjistíme, kolik skutečně vidí, a kolik hodnotí ze zkušenosti a tedy si jen domýšlí. 

Zjištění funkčnosti okohybných svalů probíhá jako poslední část diagnostiky. Zde se podíváme, zda spolu oči spolupracují a jak moc. Přesnost směrování očí na společný cíl je klíčová pro mnoho očních funkcí.

Jak probíhá spolupráce


Podle zvoleného programu cvičíte doma offline, nebo online v aplikaci, kterou pro vás vytvoříme, případně s dalšími pomůckami a materiály, které vám dáme. Vše si vyzkoušíte a ukážeme si na diagnostice. Pokud v balíčku najdete něco, co nepotřebujete, máte to tam proto, že to budete potřebovat příští měsíc, po další diagnostice. Nemusíte si tedy lámat hlavu s tím, na co daný předmět je. My vás podpoříme kdykoliv bude potřeba.

 

Platba


Vstupní diagnostika trvá 90 minut, cena je 2000 Kč. Vstupní diagnostika vás nezavazuje k další spolupráci, je to jen na vás. Veškeré programy našeho centra lze fakturovat také jako školení pro firmy.

 

 

MySenses © Copyright 2015–2020 MySenses s. r. o. All rights reserved.
Gajdošova 24 Brno 615 00

mysenses_icon_fav.png